Proč pomaturitní studium v jazykové škole Amigas?

Na co si dávat pozor při výběru pomaturitní jazykové školy? Na toto téma už jsme psali mnohokrát. Jazykových škol, které nabízí v Brně pomaturitní studium cizích jazyků není až takové množství, ale stále se dělí na ty kvalitní a méně kvalitní.

V naší jazykové škole se každým rokem objeví studenti, kteří by rádi přestoupili z původně vybrané jazykovky k nám, protože už na začátku narazili na různé problémy, neochotu, větší komunikační zádrhely nebo nevyhovující lektory, způsob výuky atp. Samozřejmě splnit všechny představy a přání všech zájemců není vůbec jednoduché a stojí úsilí mnoha lidí naplánovat a nachystat vše co nejlépe. Někde se o to snaží více, někde méně, někde se to daří dobře, někde až tak ne.

To, že se kurzovné dá hradit na splátky, že vracíme zaplacenou zálohu nebo kurzovné v případě přijetí na VŠ nebo VOŠ, že maturanti budou mít status studenta, že dostanete Certifikát o absolvování studia, že máme skvělé a kvalifikované vyučující, že se budete připravovat k mezinárodním zkouškám, že budete mít slevu na učební materiály, že Vám zajistíme kartu ISIC, vše je skoro již samozřejmostí. Nebudeme se zabývat jinými školami, takže pouze uvedeme fakta, která se týkají pomaturitního studia angličtiny a španělštiny právě u nás a proč vůbec nijak neváhat a spekulovat při výběru své pomaturitní jazykové školy:

proč pomaturitní studium v jazykové škole Amigas

  • jsme jediná jazyková škola v České republice akreditovaná na výuku speciální konverzační Callanovou metodou, díky které se studenti naučí nebo rozmluví anglicky mnohem rychleji než při používání klasických metod
  • v každém kurzu je min. 1 den věnován konverzaci s rodilým mluvčím a to i u začátečníků
  • studenti se pravidelně účastní výuky mimo učebny – organizujeme pro ně návštěvy muzeí, filmových festivalů, anglické knihovny, brněnských památek, Zoo, připravujeme pro ně bowlingové zápasy, vánoční večírky aj.
  • každým rokem otvíráme nejvíce pomaturitních kurzů v Brně – výhodou je to, že mezi studenty ve skupinách jsou velmi malé rozdíly ve vstupních znalostech – u nás nehrozí, že by se mírně pokročilý student potkal a učil se středně pokročilým studentem v 1 skupině
  • máme jednu z nejnižších cen pomaturitního studia a přitom jedny z nejlepších služeb a péče o studenta v průběhu celého školního roku
  • učebny máme v samém centru Brna, hned u kina Scala a u proslulého brněnského koně

Virtuální prohlídku učeben naleznete zde

Video z pomaturitních kurzů naleznete zde

Naši FB stránku naleznete zde

Budeme se na Váš těšit!

Příspěvek byl publikován v rubrice Pomaturitní kurzy Brno a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.