Přihláška

Přihláška do pomaturitního jazykového kurzu angličtiny nebo španělštiny

Když studovat v pomaturitních kurzech, tak nejlépe v jediné akreditované jazykové škole v ČR na výuku speciální konverzační Callanovou metodou. Jazyková škola více než 14 letými zkušenostmi vám zaručí kvalitní servis, péči a výuku.

Pokročilost zvolte prozatím pouze orientačně. Další informace Vám budou zaslány po vyplnění a odeslání přihlášky na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.

Nejnovější příspěvky

Zápis do pomaturitních kurzů angličtiny a španělštiny na rok 2016/17

Zápis do jednoletého denního pomaturitního studia na školní rok 2016/17 právě začal. Na výběr máte opět 2 světové jazyky a to angličtinu a španělštinu. Nečekejte na srpen nebo září a zarezervujte si své místo včas. Ta „jistota svého místa“ nic nestojí, v případě přijetí na VŠ nebo VOŠ vracíme již zaplacenou zálohu zpět. V případě, že nesložíte část maturitní zkoušky, také nečekejte, zda budou v září volná místa, přihlášku podejte už nyní. V září, až maturitu doděláte, totiž může být pozdě.

zápis do pomaturitních kurzů angličtiny a španělštiny, Brno

Pokud ještě trochu váháte, kam se přihlásit, přečtěte si argumenty, proč zvolit právě naši školu. Podrobnější informace naleznete zde

Pokud byste se rádi podívali, jak to v našich jazykových kurzech chodí a co všechno zajímavého a příjemného by vás u nás čekalo, naše video z pomaturitních kurzů naleznete zde

Virtuální prohlídku učeben naleznete zde

Naši FB stránku naleznete zde

  1. Proč pomaturitní studium v jazykové škole Amigas? Napsat komentář
  2. Zápis do pomaturitního studia, Brno Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis do pomaturitního studia, Brno